...když na něčem záleží
Vizitky profesionála

Kvalitně zpracovaná vizitka Vám otevře dveře k novému klientovi

Poutavá navštívenka v rukou Vašeho klienta znamená začátek vzájemné spolupráce. Top vizitka vždy jasně vyjádří, kým jste a proč jste pro Vašeho klienta jediným správným řešením.

Hlavičkové papíry a obálky

Firemní hlavičkové papíry jsou důležitou součástí firemní identity

Firemní hlavičkový papír je důležitou součástí firemní identity. V dnešní technické době luxusní obálka Vašeho klienta upoutá a se zájmem zjistí její obsah. Rádi Vám navrhneme a vytiskneme také svatební obálky či luxusní obálky pro jakýkoli účel.

Pozvánky

Pozvánka je způsob, jakým můžete dát najevo, že Vám na plánované události skutečně záleží

Originálně zpracovaná pozvánka přitáhne pozornost oslovených klientů a její zpracování též rozhodne o tom, zda budou mít Vaši hosté pocit, že jejich účast je pro Vás důležitá. Nepodceňujte ani kouzlo pozvánky na narozeniny či oslavu. Zvláštní pozornost si zaslouží také pozvánky na svatbu. Víme, že si nemůžete dovolit chybu, proto svěřte návrh a tisk nám – výsledek Vás překvapí.

Pamětní listy

Čas plyne rychle. Zachyťte události a výročí na pamětní list!

Pamětní list je klíčem do minulosti – pohled na něj vyvolá vzpomínky a v mysli ožije historie. Kvalitně zpracovaný pamětní list a jeho slavnostní nádech umocní důležitou událost nebo výročí. Často se používá reliéfní tisk, originální ocelorytiny s portrétem osobnosti nebo charakteristickým obrazem dobového výjevu. Jsme detailisté a známe náležitosti dobrého pamětního listu – rádi Vám s jeho návrhem a tiskem pomůžeme.

Svatební oznámení

Součástí příprav každé svatby je také svatební oznámení, které poslouží zároveň jako pozvánka na svatbu

Pozvánka na svatbu zůstane krásnou vzpomínkou pro rodinu a přátele. Účastníci svatby též obvykle dávají novomanželům svatební přání. Svatební přání je něčím, k čemu se manželé budou i po letech s potěšením vracet. Svatební oznámení vyžaduje starostlivý a osobní přístup, rádi Vám navrhneme oznámení o svatbě i svatební přání pro tento významný den.

Akcie

Cenné papíry

Tisk akcií je nutný, chceme-li přeměnit cenné papíry ze zaknihovaných na listinné, změnit formu listinných akcií, založit akciovou společnost, zvýšit základní kapitál akciové společnosti nebo realizovat fúzi společností. Cenné papíry musí být chráněny před falšováním. Toto řeší tisk cenin s implementací ochranných prvků.

Grafické listy

Grafickým listem vytváříte „otisk“ historie, vzpomínku na historický milník a sběratelský kousek

Navíc, jak roky přibývají, stoupá i finanční hodnota grafického listu. Umělecký tisk umožňuje vytvářet grafické listy na základě předlohy jako je obraz, kresba nebo fotografie. Grafické listy dnes vyrábí málokdo kvůli náročným grafickým technikám výroby. Mít jej doma je proto vzácnou výsadou. Pošlete nám předlohu a vytvoříme pro Vás precizní grafický list.

Portrét v rytině

Portrét v rytině je tužbou těch, kteří chtějí vlastnit umělecký skvost vysoké hodnoty

Rytina je zhotovená ručními nástroji podle předlohy (obraz, kresba, fotografie…). Rytina je žádaným artiklem významných osobností, šperkem v rodinné sbírce či oslavou a poctou představitele firmy. Na zhotovení rytin jsme vybaveni jak technikou, tak zkušenostmi a znalostmi. Zašlete nám proto předlohu, jsme připraveni vyhotovit pro Vás portrét v rytině vysoké umělecké hodnoty.

Reliéfní razítko

Reliéfní razítko nezanechává otisk barvy, ale reliéfní otisk

Reliéfních razítek se využívá na smlouvách a důležitých dokladech, používají je také notáři a představitelé firem, kteří potřebují spolehlivou ochranu před falšováním zásadních dokumentů. Reliéfní razítko na dokumentu zanechá trojrozměrný otisk, který je uznatelný i v soudnictví. Výběr materiálu a provedení závisí na plánovaném způsobu použití. Napište nám Vaše potřeby a my Vám poradíme s výběrem a provedením reliéfního razítka.

Klienti